Motorola Moto G04 Mobiltelefon

Motorola Moto G04 4GB/64GB Blå
| Farge | Blå |
| Series | Motorola Moto G04 |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.56 " |
MOTOROLA MOTO G04 4+64GB SMD SATIN BLUEsku: PB130018SE, brand: Motorola, ean: 0840023258343
fra 1 790,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Motorola Moto G04 4GB/64GB Svart
| Farge | Svart |
| Series | Motorola Moto G04 |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.56 " |
MOTOROLA MOTO G04 4+64GB SMD CONCORD BLACKsku: PB130002SE, brand: Motorola, ean: 0840023256363
fra 899,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

Motorola Moto G04 4GB/64GB Grønn
| Farge | Grønn |
| Series | Motorola Moto G04 |
| RAM | 4GB |
| Internminne | 64GB |
Motorola G04 smarttelefon er klar for underholdning med en stor 6,56" HD+ 90Hz LCD-skjerm, et 16Mpx bakre kamera, en kraftig åttekjernet prosessor og et langvarig 5000mAh-batteri med støtte for 10W-lading.
fra 1 790,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Motorola Moto G04s 4GB/64GB Svart
| Series | Motorola Moto G04 |
| Farge | Svart |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.56 " |
Motorola Moto G04s - 6,5" HD+ skjerm, 4GB/64GB - Svart
fra 1 689,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Motorola Moto G04s 4GB/64GB Sea Green
| Series | Motorola Moto G04 |
| Farge | Svart |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.56 " |
Motorola Moto G04s - 4G Smarttelefon - Dobbelt-Sim - Ram 4 Gb / Internminne 64 Gb - Microsd Slot - Lcd-Display - 6.56" - 1612 X 720 Piksler (90 Hz) - Rear Camera 50 Mp - Front Camera 5 Mp - Sjøgrønn
fra 1 769,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Beste Mobiltelefon mai 2026
Se hva brukerne våre valgte oftest

Motorola Moto G04s 4GB/64GB Satengblå
| Farge | Blå |
| Series | Motorola Moto G04 |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.6 " |
Motorola Moto G04s - 6,5" HD+ skjerm, 4GB/64GB - Bl??
fra 1 739,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker






