Motorola Moto G05 Mobiltelefon

Motorola Moto G05 Smarttelefon 4GB/128GB Dual SIM 6.67" LCD Denim Blå
| Series | Motorola Moto G05 |
| Farge | Blå |
| RAM | 4GB |
| GPS | Ja |
| Paneltype | LCD |
Motorola moto G05 6.67" Smarttelefon, Dual SIM, 4GB/128GB, Android 15 - Denim Bl??
fra 1 129,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

Motorola Moto G05 4GB RAM 128GB 6.67" Smarttelefon Skoggrønn
| Farge | Grønn |
| Series | Motorola Moto G05 |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.7 " |
Motorola Moto G05 4/128 Gb Grønn (Null) Smarttelefon
fra 1 999,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

Motorola Moto G05 4GB/128GB Plum Red
| Series | Motorola Moto G05 |
| Farge | Rød |
| RAM | 4GB |
| GPS | Ja |
| Internminne | 128GB |
Motorola Moto G05 Smarttelefon - 6.67", Dual-SIM, 4GB RAM, 128GB, Android 15 - R??d
fra 1 919,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

Motorola Moto G05 4GB 64GB Rød Mobiltelefon med 6,67'' HD+ Skjerm
| Farge | Rød |
| Series | Motorola Moto G05 |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Nei |
| Skjermstørrelse | 6.67 " |
Motorola Solutions Moto G05 64Gb Red - Mobile Phone (Pb6l0005se)
fra 1 219,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 3 butikker

Motorola Moto G05 6,7" Smarttelefon med 4GB RAM og 64GB Lagring - Skoggrønn
| Farge | Grønn |
| Series | Motorola Moto G05 |
| RAM | 4GB |
| GPS | Ja |
| Internminne | 64GB |
Motorola Moto G05 Smarttelefon - 6,7'' HD+ (90Hz), 4GB RAM, 64GB lagring, Helio G81, Android 15 - Skoggr??nn
fra 1 139,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 3 butikker

Beste Mobiltelefon mai 2026
Se hva brukerne våre valgte oftest

Motorola Moto G05 4GB/64GB Denim Blue
| Series | Motorola Moto G05 |
| Farge | Blå |
| Operativsystem | Android |
| RAM | 4GB |
| Senior-telefon | Nei |
fra 1 690,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker






