Motorola Moto G56 Mobiltelefon

-2%
Motorola Moto G56 8GB/256GB 5G Mobiltelefon med 5200 mAh Batteri - Black Oyster
| Farge | Svart |
| Series | Motorola Moto G56 |
| RAM | 8GB |
| 5G | Ja |
| 4G | Ja |
Kraftig 5200 mAh-batteri gir enestående batteritid og rask lading
fra 2 149,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 7 butikker

Motorola Moto G56 5G 8GB RAM 256GB Grey Mist Mobiltelefon
| Series | Motorola Moto G56 |
| Farge | Grå |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| RAM | 8GB |
Glidden Premium Innend??rs Maling med Primer ??? Miller???s Cove Sage
fra 2 333,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 5 butikker

-2%
Motorola Moto G56 5G 8GB/256GB Dazzling Blue Mobiltelefon
| Series | Motorola Moto G56 |
| Farge | Blå |
| Innebygd kamera | Ja |
| RAM | 8GB |
| 5G | Ja |
Motorola Moto G56 5G Smarttelefon ??? 8/256???GB, 30???W - Bl??
fra 2 089,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 5 butikker

Motorola Moto G56 5G Smarttelefon 8GB/256GB Grønn med 6,72" LCD
| Series | Motorola Moto G56 |
| Farge | Grønn |
| Innebygd kamera | Ja |
| RAM | 8GB |
| 5G | Ja |
Kraftig 5200 mAh-batteri gir enestående batteritid og rask lading
fra 2 793,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 6 butikker






