Motorola Moto G86 Power Mobiltelefon

Motorola Moto G86 Power 8GB/512GB Crystanthemum
| Series | Motorola Moto G86 Power |
| Farge | Rosa |
| RAM | 8GB |
| 5G | Ja |
| GPS | Ja |
Motorola G86 Power 5G har ustoppelig ytelse i et dristig, slitesterkt design. Nyt et 53-timers batteri, en ultralyssterk 6,67" pOLED-skjerm og et profesjonelt 50 MP hovedkamera med Sony LYTIA-sensor og moto AI.
fra 3 496,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

Motorola Moto G86 Power 8GB/512GB Golden Cypress
| Series | Motorola Moto G86 Power |
| Farge | Grønn |
| RAM | 8GB |
| 5G | Ja |
| GPS | Ja |
Motorola Moto G86 Power - Pantone golden cypress 512 GB (PB8X0002SE) - Vekt: 198g - Operativsystem: Android 15 - Kapasitet: 512GB
fra 4 490,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 3 butikker

Motorola G86 Power 8GB RAM 512GB Internminne Blå Mobiltelefon
| Series | Motorola Moto G86 Power |
| Farge | Blå |
| Skjermstørrelse | 6.6 |
| RAM | 8GB |
| 5G | Ja |
Robust batteri på 6720 mAh gir overlegen ytelse i 53 timer
fra 4 487,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

Motorola Moto G86 Power 8GB/512GB Cosmic Sky
| Series | Motorola Moto G86 Power |
| Farge | Lilla |
| RAM | 8GB |
| 5G | Ja |
| GPS | Ja |
Robust batteri på 6720 mAh gir overlegen ytelse i 53 timer
fra 4 487,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker






