Nokia 200-Series Mobiltelefoner

Nokia 225 4G Rosa Dobbelt-SIM Funksjonstelefon 2.4" Skjerm 128 MB
| Farge | Rosa |
| Series | Nokia 200-Series |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 2.4 " |
Nokia 225 4G Mobiltelefon - 2.4" Skjerm, USB-C - Rosa
fra 869,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 4 butikker

Nokia 215 4G (2024) Svart
| Farge | Svart |
| Series | Nokia 3000-Series |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 2.4 " |
| RAM | 64MB |
Nokia 215 4G mobiltelefon ??? 2,8" Dual-SIM, 128MB RAM, 64MB ??? USB-C ??? Svart
fra 765,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Nokia 235 4G 2024 Svart
| Farge | Svart |
| Series | Nokia 200-Series |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 2.8 " |
| Utbyttbart batteri | Ja |
Nokia 235 4G mobiltelefon - 320x240, 128MB minne, MicroSD (maks 32GB), Bluetooth, USB-C/3,5mm minijack - Svart
fra 1 939,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker






