OnePlus Nord Mobiltelefoner

OnePlus Nord CE 3 Lite 8GB/128GB Chromatic Grey
| Farge | Grå |
| Series | OnePlus Nord CE 3 Lite |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.72 " |
6,72" 120 Hz LCD-skjerm,8 GB RAM + 128 GB lagring,108 MP hovedkamera,Doble høyttalere,Klar for 5G,
fra 2 490,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

OnePlus Nord 4 12GB/256GB Obsidian Midnight
| Farge | Svart |
| Series | OnePlus Nord 4 |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.74 " |
6,74" FHD+ (2772x1240) 120Hz 2150nits AMOLED Skjerm, 5G, Dual SIM, Snapdragon 7+ Gen 3, 12 GB LPDDR5X RAM, 256 GB UFS4.0 Flash, Dual Camera System: 50MPixel f/1.8 Main med OIS + 8MPixel f/2.2 UltraWide (Bak), 16MPixel f/2.4 (Front), Stereohyttalere, Android 14, WiFi, BT 5.4, NFC, Fingeravtrykkssensor i skjermen, 5500 mAh Batt...
fra 6 090,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

OnePlus Nord 3 8GB/128GB Tempest Gray
| Farge | Grå |
| Series | OnePlus Nord 3 |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.74 " |
Den elegant utformede telefonen tilbyr praktisk talt alt du kan ønske deg av en smarttelefon
fra 5 490,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker






