Vaskemaskin Frittstående Whirlpool

Whirlpool vaskemaskin TDLRSL 65230SWS EE
| Farge | Hvit |
| Plassering | Frittstående |
| Front- eller toppmatet | Toppmatet |
| Vaskekapasitet | 6.5 kg |
| Energiklasse | D |
Få effektiv hjelp med din klesvaskrutine med Whirlpool vaskemaskin TDLRSL 65230SWS EE, utstyrt med 6,5 kg-kapasitet, 6th Sense-teknologi, FreshCare+ system og mulighet for utsatt start.
fra 4 295,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Whirlpool vaskemaskin TDLR 6040L EU/N
| Farge | Hvit |
| Plassering | Frittstående |
| Front- eller toppmatet | Toppmatet |
| Energiklasse | C |
| Standardbredde | 45 cm |
Vask klærne dine enkelt, samtidig som du sparer plass og energi med Whirlpool vaskemaskin TDLR 6040L EU/N. Med kapasitet på 6 kg, er denne toppmatede maskinen perfekt til daglig bruk av par eller enkeltpersoner.
fra 5 937,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Whirlpool TDLR 6040S EU/N
| Farge | Hvit |
| Plassering | Frittstående |
| Front- eller toppmatet | Toppmatet |
| Energiklasse | C |
| Standardbredde | 40 cm |
Toppmatet vaskemaskin med 6th Sense-sensorteknologi som tilpasser vaskeprogrammet
fra 5 490,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 4 butikker

-34%
Whirlpool TDLR7231BSEU Toppmatet Vaskemaskin
| Farge | Hvit |
| Plassering | Frittstående |
| Front- eller toppmatet | Toppmatet |
| Energiklasse | D |
| Egenskaper | Barnesikring, Utsatt start |
Whirlpool Tdlr 7231Bs Eu - Vaskemaskin - Bredde: 40 Cm - Dybde: 60 Cm - Høyde: 90 Cm - Toppileggelse - 42 Liter - 7 Kg - 1200 Rpm - Hvit
fra 5 999,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 4 butikker

-4%
Whirlpool TDLR 6240L EU/N
| Farge | Hvit |
| Plassering | Frittstående |
| Front- eller toppmatet | Toppmatet |
| Energiklasse | C |
| Standardbredde | 40 cm |
Toppmatet vaskemaskin med 6th Sense-sensorteknologi som tilpasser vaskeprogrammet
fra 5 499,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 4 butikker

Beste Vaskemaskiner mai 2026
Se hva brukerne våre valgte oftest

-15%
Whirlpool Refresh vaskemaskin TDLRB65242BSEUN
| Farge | Hvit |
| Plassering | Frittstående |
| Front- eller toppmatet | Toppmatet |
| Vaskekapasitet | 6.5 kg |
| Energiklasse | C |
Whirlpool Refresh vaskemaskin kommer i et praktisk slankt design med kapasitet for opptil 6,5 kg tøy, og vasker tøyet ditt effektivt takket være 6th Sense-teknologi og en FreshCare-funksjon.
fra 6 898,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 1 butikker

Whirlpool DST7000N Vaskemaskin
| Farge | Hvit |
| Plassering | Frittstående |
| Front- eller toppmatet | Toppmatet |
| Energiklasse | E |
| Egenskaper | Utsatt start |
Med 6th Sense, FreshCare, et bredt utvalg av vaskeprogrammer og 7 kg kapasitet vil Whirlpool vaskemaskin være den perfekte hjelperen til ditt vaskerom.
fra 6 737,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Whirlpool vaskemaskin/tørketrommel FFWDBL 964369 WSBSV
| Farge | Svart |
| Plassering | Frittstående |
| Front- eller toppmatet | Frontmatet |
| Energiklasse | D |
| Egenskaper | Dampfunksjon, Utsatt start |
Få effektiv hjelp til den daglige vaskerutinen med Whirlpool vaskemaskin/tørketrommel FFWDBL 964369 WSBSV, med generøs kapasitet, 6th Sense-teknologi, SoftMove-system, FreshCare+-system og mulighet for utsatt start.
fra 8 487,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Whirlpool Ffb8489wvee Frontmatet vaskemaskin Hvit
| Farge | Hvit |
| Plassering | Frittstående |
| Front- eller toppmatet | Frontmatet |
| Egenskaper | Utsatt start |
| Standardbredde | 60 cm |
Gjør det lettere å få unnagjort klesvasken med Whirlpool vaskemaskin 859991680830. Den har åtte kg kapasitet, 6th Sense-teknologi, FreshCare+-system, og en bekvemmelig utsatt start-funksjon.
fra 4 577,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker
