49" Samsung Odyssey OLED G9 S49DG910SU
Samsung Odyssey Oled G9 S49dg910su - G91sd Series - Oled-Skjerm - Gaming - Kurvet - 49" - 5120 X 1440 Dual Quad Hd @ 144 Hz - 250 Cd/M² - 1000000:1 - Displayhdr 400 True Black - 0.03 Ms - Displayport, Micro Hdmi, Hdmi - Sølv...
fra 10 863,-
Tilgjengelig i 2 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Oppløsning
3440x1440 (UltraWide)
3840x2160 (4K)
Oppdateringsfrekvens
180 Hz
240 Hz
Skjermoverflate
Matt
Matt
Skjermteknologi
LCD
OLED
Produktinformasjon
Samsung Odyssey OLED G9 S49DG910SU – Den ultimate gamingopplevelsen
Fantastiske spesifikasjoner for en oppslukende opplevelse
Med OLED-teknologi kan du forvente dype svartfarger og strålende kontraster. Oppdateringshastigheten på 144 Hz kombinert med en oppdateringsresponstid på 0,03 ms sikrer at handlingerne forblir kjappe og smidige, uten forsinkelse. Enten du drar på eventyr i et fantasy-spill eller konkurrerer i e-sport, har denne skjermen det du trenger for å dominere.
Designet for komfort og tilpasning
Teknologiske fordeler
  • AMD FreeSync Premium Pro og NVIDIA G-SYNC støtte for helt jevn spilling
  • Kommer med en innebygd USB-hub, så du enkelt kan koble til tilbehør uten problemer.
Perfekt for spilling og mer
Spesifikasjon
Spesifikasjoner
Innebygde høyttalere
Nei
PaneltypeOLED
Kamera (innebygd)
Nei
Mål
Høyde (uten stativ)365 mm
Høyde (med stativ)529, 3 mm
Dybde (uten stativ)180, 8 mm
Dybde (med stativ)284, 1 mm
Vekt (uten stativ)9, 2 kg
Vekt (med stativ)2, 9 kg
Funksjoner
Høydejustering
Ja
Tilkoblinger
HDMI
Ja
HDMI-versjon2.1
HDCP
Innebygd USB-hub
Antall HDMI1
Design
SkjermformBøyd
Strømforsyning
Strømforbruk (standby)0, 5 W
Trådløs
Wi-Fi
Skjerm
Berøringsskjerm
Bilde
Skjermoppløsning5120 x 1440 piksler
SkjermteknologiOLED
HDR
Fordeler og ulemper
Fordeler med dette produktet
Ulemper med dette produktet
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 10 863,- den billigste prisen for 49" Samsung Odyssey OLED G9 S49DG910SU blant 2 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste pc skjermer for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.