Adax Neo WiFi panelovn NL14WIFIPB
fra 1 999,-
Tilgjengelig i 3 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Wi-Fi
Ja
Nei
Effekt
0.8 kW
1.4 kW
1.3 kW
Termostat
Ja
Nei
Størrelse
Liten
Stor
Liten
Bærbar
Produktinformasjon
Adax Neo WiFi panelovn NL14WIFIPB - Effektiv oppvarming med smart teknologi
Smart Wi-Fi-tilkobling for enkel styring
Innovativ design og praktiske funksjoner
  • Lokal styring: Selv uten Wi-Fi-tilkobling kan du enkelt justere temperaturen direkte på ovnen.
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnAdax Neo WiFi panelovn NL14WIFIPB
MerkeAdax
FargeSvart
Termostat
StørrelseStor
Spesifikasjoner
Effekt1.4 kW