Mill Invisible Wi Fi Gen4 panelovn PA2000WIFI4 hvit
Mill Invisible Smart WiFi Gen 4 panelovn 2000W - Stål, WiFi + Mill-app, Strømbesparende PID-teknologi, våtromsgodkjent, 28 m² - Klima & varme Panelovner...
fra 2 449,-
Tilgjengelig i 3 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Wi-Fi
Ja
Ja
Effekt
0.8 kW
2.0 kW