Mill Invisible Wi Fi Gen4 panelovn PA400WIFI4 hvit
Mill Invisible Smart WiFi Gen 4 panelovn 400W - Stål, WiFi + Mill-app, strømbesparende PID-teknologi, våtromsgodkjent, 6 m² - Klima & varme Panelovner...
fra 1 449,-
Tilgjengelig i 3 butikker
Mill Invisible Smart Wi-Fi Gen4 panelovn PA400WIFI4 (hvit)
Siste kjente pris:
banner-image
Sammenligning av produkter
Wi-Fi
Ja
Nei
Effekt
0.8 kW
0.7 kW