Mill Invisible Wi Fi Gen4 panelovn PA1500WIFI4 hvit
Mill Invisible Smart WiFi Gen 4 panellist 500W - Stål, WiFi + Mill-app, strømbesparende PID-teknologi, våtromsgodkjent, 7 m² - Klima & varme Panelovner...
fra 1 549,-
Tilgjengelig i 3 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Wi-Fi
Ja
Nei
Effekt
0.6 kW
0.7 kW