Alogic Monitor 81.3cm 32A4KPDTMSLV
ALOGIC Aspekt Touch 32" 4K UHD Docking Monitor with Touchscreen and 145W USB Charging kombinerer en 32-tommers 4K-skjerm, presis berringskontroll og en integrert dokkingstasjon for et strmlinjeformet skrivebordsoppsett.10-punkts multitouch-skjerm: trykk, knip og sveip med kjente multi-touch-snarveier for raskere navigering p......
fra 19 623,-
Tilgjengelig i 2 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Oppløsning
3840x2160 (4K)
Oppdateringsfrekvens
120 Hz
165 Hz
Skjermoverflate
Matt
Matt
Skjermteknologi
LCD
LCD
Produktinformasjon
ALOGIC Aspekt Touch 32" 4K UHD Docking Monitor with Touchscreen and 145W USB Charging kombinerer en 32-tommers 4K-skjerm, presis berringskontroll og en integrert dokkingstasjon for et strmlinjeformet skrivebordsoppsett.10-punkts multitouch-skjerm: trykk, knip og sveip med kjente multi-touch-snarveier for raskere navigering p Mac og Windows.4K UHD-bildekvalitet: 3840x2160-opplsning med 400 nits lysstyrke gir skarpe detaljer for kreative og produktivitetsarbeidsflyter.Fargenyaktig skjerm: 100% sRGB og 95% DCI-P3-dekning med gjennomsnittlig Delta E 2 for plitelig, naturtro fargearbeid.Innebygd dokkingstasjon: koble til skjermer og tilbehr via n USB-C-tilkobling, med HDMI, DisplayPort (inn og daisy chain), 2x USB-C, 2x USB-A, RJ45 Ethernet og 3.5mm lyd.145W USB-ladehub: forsyner og lader flere enheter samtidig, inkludert opptil 90W lading av brbar PC samt dedikert USB-C- og USB-A-lading for periferiutstyr.Sttte for daisy chainin lag et ryddigere oppsett med to skjermer ved koble til n ekstra 4K-skjerm via DisplayPort (eller 2x QHD-skjermer) med Windows-datamaskiner.Utformet rundt berring, fargeytelse og tilkobling med n kabel, bidrar Aspekt Touch til redusere rot p skrivebordet samtidig som den holder laptopen og tilbehret tilkoblet og ladet.Leveres uten skjermstativ.