Oppdag ALOGIC Clarity Pro 27C4KPDW – Din nye 27" 4K Skjerm
Fantastiske Spesifikasjoner
  • Skjermstørrelse: 27"
  • Oppløsning: 4K Ultra HD (3840 x 2160)
  • Oppdateringsfrekvens: 60Hz
  • Skjermform: Flat
  • Høyttalere: Innebygde høyttalere for enkel lydopplevelse
  • Anslutninger: 2 x HDMI, 1 x DisplayPort, USB-C
  • Høydejustering, svivel og svingtapp: Tilpass skjermvinkelen etter behov
  • Energieffektivitetsklasse: F
Ytelse og Bruksområder
Enten du jobber hjemmefra eller nyter filmer og spill, gir ALOGIC Clarity Pro deg den ypperste opplevelsen. Den høye lysstyrken på 400 cd/m² og kontrastforholdet på 1000:1 gjør at bildene stråler, uansett lysforhold. Den innebygde webkameraet og 65W power delivery-funksjonen gjør denne skjermen perfekt for videokonferanser eller multitasking.
Design og Ergonomi
Spesifikasjon
Produkt
Produktnavn27" ALOGIC Clarity Pro 27C4KPDW
MerkeAlogic
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 9 681,- den billigste prisen for ALOGIC Clarity Pro 27" 4K PC-skjerm med webkamera og USB-C blant 4 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste pc skjermer for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.