Alogic Monitor 81.3cm 32A4KPDTSLV
-1%
Alogic 32A4kpdtslv, 81,3 Cm (32"), 3840 X 2160 Piksler, 4K Ultra Hd, Led, 14 Ms, Sølv...
fra 21 564,-
Tilgjengelig i 2 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
-1%
Oppløsning
1920x1080 (Full HD)
Oppdateringsfrekvens
60 Hz
165 Hz
Produktinformasjon