Alogic Monitor 81.3cm 32C4KPDTF
Alogic 32C4kpdtf, 81,3 Cm (32"), 3840 X 2160 Piksler, 4K Ultra Hd, 20 Ms, Sølv...
fra 20 429,-
Tilgjengelig i 2 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Oppløsning
3840x2160 (4K)
Oppdateringsfrekvens
60 Hz
165 Hz
Skjermoverflate
Matt
Matt
Skjermteknologi
LCD
LCD
Produktinformasjon