Alogic Monitor 81.3cm 32C6KPDTF
ALOGIC Clarity 32" UHD 6K Touch Monitor kombinerer en hyopplselig IPS-skjerm med presis berring og innebygd USB-C-dokking for effektivisere profesjonelle kreative arbeidsflyter.6K UHD 6016 x 3384 IPS-panel: 216 ppi pikseltetthet og en blank overflate gir skarp tekst og detaljerte bilder for redigering, design og gjennomgangs......
fra 33 375,-
Tilgjengelig i 2 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Oppløsning
3840x2160 (4K)
3840x2160 (4K)
Skjermoverflate
Matt
Matt
Oppdateringsfrekvens
60 Hz
61 Hz
Skjermteknologi
LCD
LCD
Produktinformasjon
ALOGIC Clarity 32" UHD 6K Touch Monitor kombinerer en hyopplselig IPS-skjerm med presis berring og innebygd USB-C-dokking for effektivisere profesjonelle kreative arbeidsflyter.6K UHD 6016 x 3384 IPS-panel: 216 ppi pikseltetthet og en blank overflate gir skarp tekst og detaljerte bilder for redigering, design og gjennomgangsarbeid.Fabrikkalibrert fargenyaktighet: 100% sRGB, 99% Adobe RGB og 99% DCI-P3-dekning med gjennomsnittlig Delta E 1 sttter fargekritiske foto-, video- og grafikkoppgaver.10-punkts multitouch med stylus-sttte: Sttter Microsoft Pen Protocol 2.0 aktive styluser med 4096 trykkniver for skissering, utkast og presis annotering.Foldestativ med 360-graders roterende base: Bytt mellom oppreist visning og en lav tegneposisjon, og roter skjermen for dele innhold uten flytte skjermen.USB-C-hub med opptil 95W Power Delivery: Video, data, lyd og lading via n kabel, pluss USB-A-porter, USB-B upstream, DisplayPort 1.4, 2 x HDMI 2.0, integrerte 2 x 5W-hyttalere og en 3.5 mm lydkontakt.Med HDR 400-kompatibilitet, 60 Hz oppdateringsfrekvens og allsidig tilkobling bidrar Clarity 6K Touch til holde skrivebordsoppsettet ryddig samtidig som den sttter hy presisjon og produktivitet p tvers av flere enheter.