
Animonda Vom Feinsten Adult Chicken Liver 100 g
Animonda Vom Feinsten Adult Chicken Liver 100 g Våtfôr for voksne katter med kyllinglever Gi katten din et smakfullt og sunt måltid med Animonda Vom Feinsten Adult Chicken Liver, et nydelig våtfôr som inneholder kyllinglever. Dette kornfrie fôret er spesielt tilpassetvoksne katter, og det er beriket med taurin som fremmer e......
fra 282,-
Tilgjengelig i 2 butikker
Produktinformasjon
Animonda Vom Feinsten Adult Chicken Liver 100 g – Våtfôr for voksne katter med kyllinglever
Gi katten din et smakfullt og sunt måltid med Animonda Vom Feinsten Adult Chicken Liver, et nydelig våtfôr som inneholder kyllinglever.
Dette kornfrie fôret er spesielt tilpassetvoksne katter, og det er beriket med taurin som fremmer en sunn hjerte- og øyehelse.
Dette våtfôret tilfredsstiller smakspreferansene til katten din, men gir også katten din viktige proteiner og næringsstoffer!
Hver pakke inneholder 100 g våtfôr som er helt fri for korn og sukker.
Animonda Vom Feinsten Adult Chicken Liver 100 g:
Komplett våtfôr for katter mellom 1–6 år
Kyllinglever
Korn- og sukkerfritt
100 g
Topplisten: Animonda Kattemat

-20%

-20%

-1%
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | Animonda Vom Feinsten Adult Chicken Liver 100 g |
| Merke | Animonda |
| Husdyr | Katt |
| Modellnavn | animonda Adult - Turkey & Rabbit 0.6kg |
Mål
| Vekt | 0.6 kg |
Type
| Katt | Kattemat |
Fôr
| Fôrtype | Våtfôr |
| Ingredienser | Kylling |
| Næringsstoffer | Taurin |
| Aldersgruppe | Voksen |
| Antall forpakninger | 6 st |
| Vekt per forpakning | 100.0 g |
Generelt
| Salgsenhet | Stykkevis |
| Anbefalt alder | Voksen |
Ingredienser
| Kjøtt | Kylling |
Populære produkter

-10%
Specific FIW-P Digestive Support 12x85g
189,-
209,-
3

-5%
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 282,- den billigste prisen for Animonda Vom Feinsten Adult Chicken Liver 100 g blant 2 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste kattemat for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Carnilove Active Cat Duck & Pheasant for Sterilised Adult All Breeds 2 kgCarnilove Active Cat Duck & Pheasant for Sterilised Adult All Breeds 6 kgCarnilove Active Cat Salmon & Turkey for Kittens 2 kgCarnilove Active Cat Salmon & Turkey for Adult All Breeds 2 kg
Carnilove Active Cat Salmon & Turkey for Adult All Breeds 6 kgCarnilove Active Cat Salmon & Turkey for Sterilised Adult All Breeds 6 kgCarnilove Active Cat Beef & Venison for Sterilised Adult All Breeds 2 kgCarnilove Active Cat Beef & Venison for Sterilised Adult All Breeds 6 kg
Carnilove Active Cat Salmon & Turkey for Adult Large Breeds 6 kgCarnilove Cat Soft Snack Sardine enriched with Strawberry 50 gCarnilove Cat Soft Snack Buffallo enriched with Blueberries 50 gCarnilove Cat Crunchy Snack Lamb enriched with Blackberries 50 g



















