Apple Watch (38/40/SE/41MM) Fixed Nylonreim - Svart
Fast Fast | Sportsreim For Apple Watch 38/40/41Mm | 160-210 Mm | Svart | Nylon...
fra 161,-
Tilgjengelig i 4 butikker
banner-image
Produktinformasjon
Fordelene med Fixed Nylonreim
  • Stilig design: Den enkle, sorte fargen gir et moderne inntrykk som passer til enhver antrekk.
  • Kvalitetssikret: Koblede stålkomponenter gir ekstra styrke og holdbarhet til reimen.
Kompatibilitet med Apple Watch
Den Fixed Nylonreimen passer til flere generasjoner av Apple Watch, inkludert:
  • Apple Watch Series 1 (38mm)
  • Apple Watch Series 2 (38mm)
  • Apple Watch Series 3 (38mm)
  • Apple Watch Series 4 (40mm)
  • Apple Watch Series 5 (40mm)
  • Apple Watch Series 6 (40mm)
  • Apple Watch Series 7 (41mm)
  • Apple Watch Series 8 (41mm)
  • Apple Watch Series 9 (41mm)
  • Apple Watch SE (40mm)