Apple Watch (42/44/SE/45) Fixed Nylonreim - Svart
fra 152,-
Tilgjengelig i 4 butikker
banner-image
Produktinformasjon
Oppgrader ditt Apple Watch med en stilfull svart nylonreim
  • Passer til: Apple Watch (42/44/SE/45)
  • Merke: Fixed
  • Farge: Svart
Egenskaper og spesifikasjoner:
  • Laget av slitesterkt vevd nylon
  • Lett og pustende materiale
  • Enkel velcro-lukkemekanisme for rask festing
  • Kompatibel med Apple Watch Series 1/2/3 - 42mm, Series 4/5/6 - 44mm, Series 7/8/9 - 45mm, Series 10 - 46mm, og SE - 44mm (2020/2022/2023)