Apple Watch (38/40/SE/41MM) Lippa Nylonstropp - Blå
Produktinformasjon
Oppgrader din Apple Watch med Lippa Nylonstropp - Blå
Hvorfor velge Lippa Nylonstropp?
- Bred kompatibilitet: Passer til flere modeller av Apple Watch, inkludert Series 1/2/3 (38mm), Series 4/5/6 (40mm), Series 7/8/9 (41mm) og Apple Watch SE (2020/2022/2023).
Spesifikasjoner for Lippa Nylonstropp
Farge: Blå
Håndledd Størrelse: 125 - 185 mm ekskl. klokke