Apple Watch (38/40/SE/41MM) Lippa Nylonstropp - Grønn
Produktinformasjon
Oppdag Lippa Nylonstropp til Apple Watch (38/40/SE/41MM) - Grønn
Hvorfor velge Lippa Nylonstropp?
- Justerbar størrelse: Stroppen kan enkelt justeres for å passe håndleddet ditt perfekt, fra 125 mm til 185 mm ekskludert klokken.
Kompabilitet med Apple Watch-modeller
Lippa Nylonstroppen passer til følgende modeller av Apple Watch:
- Apple Watch Series 1/2/3 (38mm)
- Apple Watch Series 4/5/6 (40mm)
- Apple Watch Series 7/8/9 (41mm)
- Apple Watch SE (40mm, 2020/2022/2023)
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Lippa Tilbehør til smartklokker
Spesifikasjon
| Produktnavn | Apple Watch (38/40/SE/41MM) Lippa Nylonstropp - Grønn |
| Merke | Lippa |
| Farge | Grønn |
| Produkttype | Klokkereim |
Fordeler og ulemper
Populære produkter
Garmin Bicycle Mount Kit
Apple 49/46 mm Black Titanium Milanese Loop Medium
POLAR SILIKONARMBÅND 20 MM S-L GREIGE