Lippa Apple Watch (42/44/SE/45/49mm) Rem i Rustfritt Stål - Sølv
-1%
fra 223,-
Tilgjengelig i 4 butikker
banner-image
Produktinformasjon
Lippa Apple Watch Rustfri Stålrem - Sølv
Holdbar og Elegant Design
  • Laget av førsteklasses rustfritt stål for langvarig holdbarhet
  • Glatte overflater og polert finish for et sofistikert uttrykk
  • Tidløst design som passer perfekt til enhver stil
Perfekt Passform og Komfort
  • Justerbar rem for en nøyaktig tilpasning til håndleddsstørrelsen din (125-185mm)
  • Optimal komfort hele dagen med den perfekte passformen
Kompatibilitet
Denne stålremmen passer til følgende Apple Watch-modeller:
  • Apple Watch Series 1/2/3 - 42mm
  • Apple Watch Series 4/5/6 - 44mm
  • Apple Watch Series 7/8/9 - 45mm
  • Apple Watch Series 10 - 46mm
  • Apple Watch SE - 44mm (2020/2022/2023)
  • Apple Watch Ultra/Ultra 2 - 49mm