Apple Watch (38/40/SE/41MM) Native Union Curve Strap Silikonstropp - Grønn
fra 299,-
Tilgjengelig i 1 butikker
banner-image
Produktinformasjon
Oppgrader din stil med Apple Watch (38/40/SE/41MM) Native Union Curve Strap Silikonstropp - Grønn
Et forfriskende design som passer til alle anledninger
  • Farge: Grønn – En frisk og moderne farge som fremhever stilen din.
  • Design: Raffinerte striper langs stroppen, som gir et elegant preg.
  • Kompatibilitet: Passer til modeller som Apple Watch Series 1/2/3 (38mm), Series 4/5/6 (40mm), Series 7/8 (41mm) og Apple Watch SE (2020 & 2022).