Apple Watch (42/44/SE/45/49mm) Lippa Nylonstropp - Hvit / Gul
-6%
Lippa Nylonreim for Apple Watch (42/44/45/49) Hvit/Gul...
fra 81,-
Tilgjengelig i 3 butikker
banner-image
Produktinformasjon
Oppgrader Stilen med Apple Watch (42/44/SE/45/49mm) Lippa Nylonstropp - Hvit / Gul
Slitesterk og Komfortabel Design
  • Materiale: Laget av slitesterk nylon som tåler daglig bruk.
  • Komfort: Lett og pustende materiale som gir en behagelig passform, selv ved langvarig bruk.
  • Justerbar: Enkel å tilpasse for en perfekt passform rundt håndleddet (125 - 185 mm ekskl. klokke).
Modeller som Passer til Lippa Nylonstropp
Denne stilige nylonstroppen er kompatibel med flere modeller av Apple Watch, inkludert:
  • Apple Watch Series 1/2/3 - 42mm
  • Apple Watch Series 4/5/6 - 44mm
  • Apple Watch Series 7/8/9 - 45mm
  • Apple Watch SE - 44mm (2020/2022/2023)
  • Apple Watch Ultra/Ultra 2 (49mm)