Apple Watch (42/44/SE/45/49mm) Lippa Nylonstropp - Mørk Grøn
-6%
fra 81,-
Tilgjengelig i 3 butikker
banner-image
Produktinformasjon
Oppdag Lippa Nylonstropp for Apple Watch (42/44/SE/45/49mm) - Mørk Grøn
Komfort og Stil i Ett
Den lette og pustende nylonen gir en komfortabel passform, selv ved langvarig bruk. Du kan enkelt justere stroppen for å oppnå den perfekte størrelsen, noe som gjør den ideell for alle håndleddsstørrelser mellom 125 mm og 185 mm (uten klokke). Enten du er på trening eller på vei til jobb, vil denne remmen sørge for at klokken din sitter godt og ser bra ut.
Moderne Design som Passer til Alle Anledninger
  • Materiale: Slitesterk nylon
  • Farge: Mørk Grøn
  • Størrelse: Passer til Apple Watch Series 1/2/3 (42mm), Series 4/5/6 (44mm), Series 7/8/9 (45mm), SE (44mm) og Ultra (49mm)
  • Håndledd Størrelse: 125 - 185 mm ekskl. klokke