Apple Watch (42/44/SE/45/49mm) Lippa Nylonstropp - Orange
-6%
Lippa Nylonreim til Apple Watch (42/44/45/49) Papaya...
fra 81,-
Tilgjengelig i 3 butikker
banner-image
Produktinformasjon
Forvandle din Apple Watch med Lippa Nylonstropp - Orange
Slitesterk og Komfortabel Design
  • Materiale: Laget av slitesterk nylon som tåler daglig bruk.
  • Komfort: Den lette og pustende nylonen sikrer en behagelig opplevelse, selv ved langvarig bruk.
  • Justerbar Passform: Remmen kan enkelt justeres for å passe håndleddet ditt perfekt (125 - 185 mm ekskl. klokke).
Moderne Stil for Alle Anledninger
Kompabilitet med Flere Modeller
Denne remmen passer til følgende Apple Watch-modeller:
  • Apple Watch Series 1/2/3 - 42mm
  • Apple Watch Series 4/5/6 - 44mm
  • Apple Watch Series 7/8/9 - 45mm
  • Apple Watch SE - 44mm (2020/2022/2023)
  • Apple Watch Ultra/Ultra 2 (49mm)