Apple Watch (42/44/SE/45/49mm) Lippa Nylonstropp - Svart
-6%
Lippa Nylonreim til Apple Watch (42/44/45/49) Svart...
fra 81,-
Tilgjengelig i 3 butikker
banner-image
Produktinformasjon
Oppgrader Stilen med Apple Watch (42/44/SE/45/49mm) Lippa Nylonstropp - Svart
Slitesterk og Komfortabel
  • Materiale: Laget av slitesterk nylon som tåler daglig bruk.
  • Komfort: Lett og pustende materiale som gir en behagelig opplevelse selv ved langvarig bruk.
  • Justerbar: Remmen kan enkelt justeres for å gi en perfekt passform til håndleddet ditt (125 - 185 mm ekskl. klokke).
Moderne Design for Alle Anledninger
Kompabilitet med Flere Modeller
Denne remmen er kompatibel med følgende Apple Watch-modeller:
  • Apple Watch Series 1/2/3 - 42mm
  • Apple Watch Series 4/5/6 - 44mm
  • Apple Watch Series 7/8/9 - 45mm
  • Apple Watch SE - 44mm (2020/2022/2023)
  • Apple Watch Ultra/Ultra 2 (49mm)
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnApple Watch (42/44/SE/45/49mm) Lippa Nylonstropp - Svart
MerkeLippa
FargeSvart
ProdukttypeKlokkereim
Fordeler og ulemper
Fordeler med dette produktet
Justerbar passform. Justerbar for 125–185 mm gir mulighet til å få en optimal og etterlengtet komfort for den enkelte bruker, uavhengig av håndleddsmåling.