Apple Watch (42/44/SE/45) Fixed Nylonreim - Mørk grå
FIXED Nylonreim for Apple Watch 42/44/45mm - M??rk gr??...
fra 146,-
Tilgjengelig i 3 butikker
banner-image
Produktinformasjon
Oppgrader ditt Apple Watch med en stilfull Fixed Nylonreim
Let og pustende design
  • Laget av slitesterkt vevd nylon
  • Lett og behagelig å ha på seg hele dagen
  • Pustende materiale som hindrer svette
Enkel å tilpasse og bruke
  • Enkel velcrolukning for raskt og enkelt bytte av reim
  • Kompatibel med Apple Watch Series 1/2/3 - 42mm, Series 4/5/6 - 44mm, Series 7/8/9 - 45mm, Series 10 - 46mm, og SE - 44mm (2020/2022/2023)
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnApple Watch (42/44/SE/45) Fixed Nylonreim - Mørk grå
MerkeFixed
SeriesÖvriga
FargeGrå
ProdukttypeKlokkereim
Fordeler og ulemper
Fordeler med dette produktet
Lett og behagelig. Den vevde nylonreimen er lett, noe som gir komfort ved bruk hele dagen.
Passer flere modeller. Reimen er kompatibel med Apple Watch Series 1‑10 samt SE, og kan brukes på 42‑46 mm-modeller.