ASUS TUF VG27AQML1A 27" QHD IPS Gaming Skjerm, 260Hz (OC), HDR10, 1ms, Sort...
fra 3 595,-
Tilgjengelig i 5 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
ASUS TUF 27" QHD Gaming Skjerm med 260Hz, 1ms Responstid, HDR10, Sort
Oppløsning
1920x1080 (Full HD)
2560x1440
1920x1080 (Full HD)
Oppdateringsfrekvens
240 Hz
260 Hz
165 Hz
Skjermoverflate
Matt
Matt
Skjermteknologi
LCD
LCD
Produktinformasjon
Oppdag ASUS TUF VG27AQML1A - Den Ultimate Gaming Skjermen
Er du klar for å ta spillopplevelsen din til et nytt nivå? ASUS TUF Gaming VG27AQML1A er en imponerende 27-tommers gaming-skjerm som virkelig setter standarden for hva en skjerm kan tilby. Med en oppløsning på 2560x1440 piksler (Wide Quad HD) og en oppdateringsfrekvens på hele 260 Hz, blir hvert bilde superskarpt og jevnt, slik at du ikke mister et eneste øyeblikk i spillet.
Banebrytende Teknologi for En Overlegen Opplevelse
Design og Justerbarhet
Fantastisk Funksjonalitet for Spillere
  • Inkludert høyttalere: Ingen behov for eksterne høyttalere; opplev klar lyd direkte fra skjermen.
  • USB-hub: To USB-porter følger med, perfekt for å koble til periferiutstyr.
Spesifikasjoner i En Nøtt
Her er en rask oversikt over nøkkelspecifikasjonene til ASUS TUF VG27AQML1A:
  • Skjermdiagonal: 27 tommer (68,6 cm)
  • Oppløsning: 2560 x 1440 piksler
  • Oppdateringsfrekvens: 260 Hz
  • Responstid: 1 ms (GTG)
  • Paneltype: IPS
  • Kontrast: 1000:1
  • Innsynsvinkler: 178° (horizontalt og vertikalt)
  • VESA-feste: Ja (100 x 100 mm)
  • Vekt: 4,1 kg (uten stativ)
Avsluttende tanker
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnASUS TUF VG27AQML1A
MerkeAsus
FargeSort
Spesifikasjoner
TypeGaming
Oppløsning2560x1440
Responstid1 ms
Responstid (eksakt verdi)1.0 ms
Adaptiv synkroniseringAMD FreeSync Premium, Nvidia G-sync Compatible
PaneltypeIPS/PLS
SkjermoverflateMatt
Fargedybde10-bit
Pixelstørrelse0.233 mm
Kontrast1000 :1
Innebygde høyttalere
Ja
Kamera (innebygd)
Nei
Bilde-i-Bilde (PIP)
Nei
Innsynsvinkel (horisontalt)178.0 °
Innsynsvinkel (vertikalt) 178.0 °
EnergiklasseF
VESA-feste
Ja
VESA-mål100x100 mm
Mål
Dybde uten stativ5.4 cm
Bredde61.5 cm
Dybde213.8 mm
Høyde533.9 mm
Høyde (uten stativ)366, 5 mm
Høyde (med stativ)533, 9 mm
Dybde (uten stativ)54 mm
Dybde (med stativ)213, 8 mm
Vekt (uten stativ)4, 1 kg
Vekt (med stativ)6, 48 kg
Type
BruksområdeGaming skjermer
Funksjoner
Bærbar
Pivotfunksjon (kan stilles på høykant)
Hev- og senkbar
Vippbar (kan vippes bakover/fremover)
Vridbar (rotere i sidledd/horisontalt)
FunksjonerFlimmerfri, Blålysfilter, Kensington lock
RGB
Høydejustering
Tilkoblinger
HDMI
DisplayPort-typeStandard
Antall HDMI2
Thunderbolt
DVI
Antall DVI
USB
Antall USB2
USB-typeUSB-A
VGA
Antall VGA
Hodetelefonutgang
3,5mm In (AUX)
Ethernet
HDMI-versjon2.0
DisplayPort
DisplayPort-versjon1.4
Antall DisplayPort1 st
VGA inn
DVI inn
Innebygd USB-hub
Antall DisplayPort-innganger1 stk
USB for videosignal
Antall HDMI-innganger2
USB-C Power Delivery
HDCP
Design
Justerbar høyde
Kurvet skjerm
Vridbar
Tiltbar
Pivot 90°
Design panelFlat
SkjermformFlat
Strømforsyning
Strømforbruk (i drift)26 W
Strømforbruk (standby)0.5 W
Strømforbruk (1000h)26.0 kW/h
Strømforbruk HDR (1000h)36.0 kW/h
Strømforbruk operativ26 W
Størrelse
Produktvekt6.4 kg
Skjerm
Berøringsskjerm
Bærekraftinformasjon
Bærekraftsertifiseringer Energy Star
EPEAT-klassifisering
TCO-merking
Bilde
Skjermstørrelse27.0 "
Oppdateringsfrekvens260 Hz
Sideforhold16:9 (Wide)
HDR
Lysstyrke (nits)400.0 cd/m2
SkjermteknologiLCD
Skjermoppløsning2560 x 1440 piksler
Lagring
Minnekortleser
Kompatibilitet
Type VESA-feste100x100mm
3D-støtte (3D-Ready)
Synkroniseringsmetode
Generelt
Multitouch
TypGamingskjerm, PC-skjerm 23-30", Stor PC-skjerm
Lydegenskaper
Integrerte høyttalere2.0 (Stereo)
Bildeegenskaper
Bildestørrelse27 Tommer
Bildeforhold16:9
Fargedybde (pr. kanal)10 bits
Maks oppløsning2560x1440
Visninngsvinkel (horisontal)178 Grader
BakgrunnsbelysningLED (lysdiode)
Responstid (GtG:Grey-to-Grey)1 ms
Pikseltetthet109 PPI
Fargegjengivelse (DCI-P3)90 % av DCI-P3
Maskinvarekalibrering
Fordeler og ulemper
Fordeler med dette produktet
Ulemper med dette produktet
FAQ
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 3 595,- den billigste prisen for ASUS TUF 27" QHD Gaming Skjerm med 260Hz, 1ms Responstid, HDR10, Sort blant 5 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste pc skjermer for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.