ASUS VG27AQL5AZ 27" 90LM0BM0 B03371
ny
fra 2 343,-
Tilgjengelig i 1 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Ny
Oppløsning
1920x1080 (Full HD)
2560x1440
Skjermoverflate
Matt
Matt
Skjermteknologi
LCD
LCD
Oppdateringsfrekvens
180 Hz
Produktinformasjon
Gamingmonitor leverer 27-tommers QHD (2560x1440)-bilder med et Fast IPS-panel, opptil 210Hz (OC) oppdateringsfrekvens, 0.3ms GTG (min.) responstid, ELMB Sync og FreeSync Premium for jevn spilling.TUF Gaming VG27AQL5AZ kombinerer hyhastighetsytelse med forbedret farge og smarte spillverkty, med 95% DCI-P3, DisplayHDR 400, Gaming AI-funksjoner og enkel kontroll via DisplayWidget Center.Fast IPS med 0.3ms (GTG) responstid (min.)210Hz (OC) oppdateringsfrekvens for gaming med hy bildefrekvensELMB Sync for redusere ghosting ved bruk av variabel oppdateringsfrekvensAMD FreeSync Premium med NVIDIA G-SYNC-kompatibilitet95% DCI-P3-fargerom og DisplayHDR 400DisplayWidget Center musbasert kontroll av innstillingerTo HDMI 2.0-porter og DisplayPort 1.4-tilkoblingErgonomisk stativ med tilt, sving, pivot og hydejustering samt sttte for VESA-veggmonteringBygget for oppslukende, rivningsfri spilling med skarpe bevegelser, livlige farger og fleksibelt oppsett for spillomrdet ditt.
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnASUS VG27AQL5AZ 27" 90LM0BM0 B03371
MerkeAsus
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 2 343,- den billigste prisen for ASUS VG27AQL5AZ 27" 90LM0BM0 B03371 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste pc skjermer for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.