Bosch Advanced BrushCut gresstrimmer 36V-23-750 med 2,0Ah batteri og lader
-26%
Bosch ADVANCEDBRUSHCUT 36V-23- 750 Cordless Trimmer (06008C1K03)...
fra 2 899,-
Tilgjengelig i 7 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
-26%
Rotasjonshastighet
7000 RPM
8000 RPM
Typ
Ryddesag
Ryddesag
Produktvekt
7.6 kg
5.9 kg
Funksjoner
Justerbart håndtak, Trådmatet, Justerbar lengde
Trådmatet, Justerbar lengde
Effekt
1250 W
700 W
Energikilde
Bensindrevet
Bensindrevet
Sylindervolum
39 cm³
22.5 cm³
Modellnavn
AL-KO BC 400 B
AL-KO BC 223 B
Vekt
7.6 kg
5.9 kg
Lydnivå
110 dB
Slag per min
Produktinformasjon
Batteridrevet frihet, kraft og utholdenhet for å gjenvinne kontrollen over hagen
Trenger hagen en overhaling? Med den slitesterke, karbonfrie motoren og den robuste konstruksjonen takler den batteridrevne AdvancedGrassCut 36V-23 -750 både lettere og mer krevende trimmeoppgaver i gress, ugress, brennesle, bjørnebær og små busker på en imponerende måte. Så få kontroll over hagen, gi uteområdene et løft, og nyt hagen din igjen. Med den batteridrevne AdvancedBrushCut 36V-23-750 fjerner du enkelt langt gress, ugress, brennesle, bjørnebær og busker takket være den kullfrie motorkraften. Constant Electronic justerer automatisk kraften etter oppgaven, samtidig som hastigheten holdes konstant. Den intelligente Syneon-teknologien leverer enten kraft eller utholdenhet avhengig av behovet, og batteristatusindikatoren sørger for at du alltid har full oversikt over batteriets ladestatus. Den ergonomiske utformingen og den gode manøvreringsevnen gjør langvarig buskrydding mindre slitsomt, mens en plantebeskytter beskytter trær og planter slik at du ikke trenger å bekymre deg for dem under arbeidet. Verktøyet er en del av 36V POWER FOR ALL ALLIANCE-systemet. Ett batteri for alle 36V POWER FOR ALL-verktøy.
  • Karbonfri motor gir høy ytelse for mer krevende buskrydding
  • Robuste materialer og karbonfri teknologi sikrer lang levetid
  • Velbalansert og avansert ergonomi for enkel og kraftfull betjening
Spesifikasjoner
  • Batterispennin 36 V
  • Kompatible batterier: 36 V STRØM FOR ALLE
  • Anbefalt batteri: >= 4,0 Ah
  • Batteriets ladetid: 65 min
  • Batteritype: Litium-ion
  • Fungerer med batterikapasitet: 2 Ah
  • Kompatibel batteritype: Litium-ion
  • Kompatibel batterispennin 36,0 V
  • Klippetrådssystem: Pro-Tap
  • Klippediameter (ledning): 33 cm
  • Trådtykkelse: 2,4 mm
  • Kapasitet trådspole: 3 m
  • Bladtype, børstekutter: Laserskåret
  • Skjærediameter (kniv): 23 cm
  • Bladets tykkelse: 2,00 mm
  • Diameter på bladhull: 25,40 mm
  • Hastighet uten belastning, fra: 4500 o/min
  • Hastighet uten belastning, opp til: 6 400 o/min
  • Verktøyets dimensjoner (lengde): 1636 mm
  • Verktøyets dimensjoner (bredde): 412 mm
  • Verktøyets dimensjoner (høyde): 245 mm