Bosch - EasyMower 18V-32-200 ( Battery Not Included )
Produktinformasjon
Bosch EasyMower 18V-32-200 - Klipp plenen enkelt med en lettvektsklipper
Oppdag Bosch EasyMower 18V-32-200, en lettvekts gressklipper som hele familien kan bruke! Denne kompakte og robuste klipperen er designet for å gjøre plenklippingen til en lek, spesielt i mindre hager. Med en maksimum klippehøyde på 60 mm og en klippebredde på 32 cm, er den ideell for å gi hagen din et plettfritt utseende.
Perfekt til små hager
Med sin kraftige 18V batteriteknologi, gir EasyMower deg full bevegelsesfrihet uten kabler. Batterikapasiteten på 4 Ah sammen med et avansert batteristyringssystem sørger for lengre driftstid, slik at du ikke trenger å bekymre deg for å bytte batteri midt i klippingen. Klipp med tre forskjellige høydeinnstillinger - 20, 40 og 60 mm - og tilpass klippingen etter ønsket stil gjennom hele sesongen.
Kraftige funksjoner for enklere klipping
En del av POWER FOR ALL ALLIANCE
Spesifikasjon
| Produktnavn | Bosch - EasyMower 18V-32-200 ( Battery Not Included ) |
| Merke | Bosch Diy |
| Type | Oppladbare gressklippere |
| Klippehøyde (maks) | 60.0 mm |
| Klippebredde (maks) | 32.0 cm |
| Klippehøyde (min) | 20.0 mm |
| Oppsamler Størrelse | 31.0 L |
| Klippebredde (min) | 32.0 cm |
| Oppsamler | Med oppsamling |
| Klippeteknikk | Rotorklippere |
| Arbeidsbredde | 32 cm |
| Funksjoner | Sammenleggbart håndtak |
| Vekt | 7.5 kg |
| Batteriteknologi | Li-ion |
| Antall batterier | 2 st |
| Inkludert batteri | Ja |
| Antall batterier & Kapasitet | Solo |
| Spenning | 18 V |