BOSCH SAGKJEDE 25CM FOR GKE 18V 25TP
-1%
Høykvalitets forkromming forlenger levetiden og ytelsen, og holder kjedet skarpt. Spesialdesignet for effektiv smøring. Minimal vibrasjon takket være lav profil og redusert kast. Har en lengde på 25 cm, en bredde på 1,1 mm, kjedeavstand på 0,325" og er laget av Oregon®. Brukerfordeler: Bosch-kjede for GKE18V-25TP 25 cm Teknis......
fra 346,-
Tilgjengelig i 5 butikker
banner-image
Produktinformasjon
Høykvalitets forkromming forlenger levetiden og ytelsen, og holder kjedet skarpt. Spesialdesignet for effektiv smøring. Minimal vibrasjon takket være lav profil og redusert kast. Har en lengde på 25 cm, en bredde på 1,1 mm, kjedeavstand på 0,325" og er laget av Oregon®. Brukerfordeler: Bosch-kjede for GKE18V-25TP 25 cm Tekniske spesifikasjoner Vekt: 0,110 kg Kompatibel med GKE 18V-25 TP Kjede: Oregon-kjede Sverdlengde: 25 cm Drivleddtykkelse: 1,1 mm Antall drivledd: 46 Kjedestignin 0,325 tommer
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnBOSCH SAGKJEDE 25CM FOR GKE 18V 25TP
MerkeBosch Professional
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 346,- den billigste prisen for BOSCH SAGKJEDE 25CM FOR GKE 18V 25TP blant 5 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste deler til mekaniske verktøy for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.