![CELLY TC2USBC45W - 2 USB-C Wall Charger 45W [PRO POWER]](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fimages.prisradar.no%2Fuploads%2Fimages%2Fproduct_image%2Fmedium%2F6c%2FTizFOB6Qktj3zK2MPytHAn8iaG5OuTZtw8lAf9DHqHlkVhqw9RP9MrSU5fyHgw.jpg%3F20240727094756&w=1200&q=75)
CELLY TC2USBC45W - 2 USB-C Wall Charger 45W [PRO POWER]
Produktinformasjon
Effektiv lading med Celly TC2USBC45W - 2 USB-C Wall Charger 45W [PRO POWER]
Design og funksjonalitet
Hovedfunksjoner
- Utgangseffekt: Opptil 45 W for hver port, perfekt for både smarttelefoner, nettbrett og bærbare PC-er.
- Effektivitet: Gjennomsnittlig aktiv effektivitet på 87,1% og et strømtap uten belastning på kun 0,05 W.
Hvorfor velge Celly?
Topplisten: Celly Mobillader
CELLY Mobile Device Charger
Spesifikasjon
| Funksjoner | Med støtte for hurtiglading |
| Med støtte for hurtiglading | Nei |
| Antall USB-porter | 2 stk |
| Maks effekt | 45 W |
| Typ | USB-vegglader |
| Kabel medfølger | Nei |
| USB A-uttak | 2 stk |
| USB C-uttak | 2 stk |
| Raske filtre | USB-lader |
Fordeler og ulemper
Populære produkter
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 569,- den billigste prisen for CELLY TC2USBC45W - 2 USB-C Wall Charger 45W [PRO POWER] blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste mobillader for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.