
Cultdesign Kub 2 fat 8x15 cm midnattsblå
Denne keramiske tallerkenen er designet for å utfylle vår serie med baderoms- og kjøkkenartikler, inkludert såpe- og oppvaskmiddelpumper, som alle er designet av Marita Lord . Den fungerer vanligvis som en base for pumpene, og skaper et attraktivt sett på en benkeplate eller vask. Designet for å romme to gjenstander....
fra 99,-
Tilgjengelig i 4 butikker
Produktinformasjon
Kub 2 fat fra Cultdesign er et ideelt tilbehør for å skape orden og stil ved vasken. De midnattsblå fatene, hver på 8x15 cm, gir deg en fleksibel måte å organisere ting på, enten det er på badet eller kjøkkenet.
Med muligheten til å mikse og matche farger i Kub-serien kan du enkelt tilpasse uttrykket til resten av innredningen. Dette er en praktisk og elegant detalj som bidrar til et velorganisert og gjennomført hjem.
Topplisten: Cultdesign Servisedeler
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | Cultdesign Kub 2 fat 8x15 cm midnattsblå |
| Merke | Cultdesign |
| Farge | Blå |
| Type | Serveringsfat |
Spesifikasjoner
| Designer | Marita Lord |
| Egenskaper | Tåler oppvaskmaskin |
| Form | Rektangulær |
| Materiale | Steintøy |
Mål
| Bredde | 15 cm |
| Høyde | 2 cm |
| Lengde | 15 cm |
| Vekt | 190 g |
Størrelse
| Diameter | 8 cm |
Generelt
| Antall deler | 1 stk |
Populære produkter

-47%
Bonna Alhambra Tallerken 27 cm
56,-
106,-
1

-1%
Bonna Luca Mosaic Tallerken 27 cm
70,-
71,-
1

-45%
Bonna Tenango Tallerken 27 cm
60,-
110,-
1
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 99,- den billigste prisen for Cultdesign Kub 2 fat 8x15 cm midnattsblå blant 4 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste servisedeler for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Moomin arabia asjett mummi 19cm ferieklarFunktion skalldyrstativ 26x16,5cm 18/8 rustfritt stålCacas kakebrett sølv 30x30cm 2stkPillivuyt tallerken flat plissé 28cm 4stk hvit
Pillivuyt fat dypt serie originale 38x21x6cm hvitCacas kakebrett sølv ø15cm 2stkCacas kakebrett sølv ø40cm 2stkCacas kakebrett sølv 25x25cm 2stk
Cacas kakebrett sølv 35x35cm 2stkPillivuyt fat dypt plissé 38x21x6cm hvitHolm fat 30x24,5x1,5cm akasietreZone denmark lagkakefat eau 32cm offwhite porselen





















