Epico Apple Watch (42/44/SE/45/49mm) Alpine Strap - Grønn
fra 351,-
Tilgjengelig i 1 butikker
banner-image
Produktinformasjon
Sikker og Komfortabel Passform
  • Materiale: Helt i nylon for å motstå slitasje.
  • Festeklips av stål: Gir en sikker og stabil passform.
  • Enkel justering for perfekt tilpasning på håndleddet.
  • Apple Watch Series 1/2/3 - 42mm
  • Apple Watch Series 4/5/6 - 44mm
  • Apple Watch Series 7/8/9 - 45mm
  • Apple Watch SE - 44mm (2020/2022/2023)
  • Apple Watch Ultra/Ultra 2 (49mm)