
Essential Foods Arlo Essential 3-Pack Black
Arlo Essential Spotlight Overv??kningskamera (3-pack) Svart...
fra 3 389,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Produktinformasjon
Arlo Essential Spotlight Overv??kningskamera (3-pack) Svart
Topplisten: Essential Foods Sikkerhet og overvåkning
Spesifikasjon
Spesifikasjoner
| Bruksområde | Utendørs, Innendørs |
| Nettverkstilkobling | Ethernet, Wi-Fi |
Mål
| Høyde | 89 mm |
| Dybde | 78.4 mm |
| Bredde | 52 mm |
Funksjoner
| Funksjoner | Innebygd høyttaler, IR-belysning (Nattsyn), Innebygd mikrofon, Allværsbeskyttelse (fuktighet/støv), Innspilling |
Størrelse
| Produktvekt | 331 g |
Lagring
| Minnekortleser | Nei |
Generelt
| Antall kameraer | 4 stk |
Bildeegenskaper
| Digital zoom | 12 x |
| Videofiler/kodeker med støtte | H.264 |
Populære produkter
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 3 389,- den billigste prisen for Essential Foods Arlo Essential 3-Pack Black blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sikkerhet og overvåkning for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Reolink E1 Outdoor WiFi utendørs overvåkningskamera sortDreame NAVO Elite 1 OutCam utendørskamera med doble linserDreame NAVO Care 1 InCam innendørskamera med 2K og 360° rotasjonNor tec dørklokke trådløs
Habo trykknapp trådløs ringeklokke sortGelia dørklokke trådløs 80m komplett hvit batteridrevetGelia dørklokke trådløs 80m komplett hvit 230vHabo trykknapp trådløs ringeklokke hvit
Nuki Keypad 2 NFCEufy SoloCam E42 sikkerhetskamerasystem 2 pakning hvitArlo Essential 3 HD utendørs overvåkningskamera 2 pack + Video DoorbellUbiquiti UniFi Overvåkningskamera G5 Ultra Dome



















