
Essential Foods Arlo Essential 3-Pack - White
Arlo Essential Spotlight overv??kningskamera (3-pakning) Hvit...
fra 6 059,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Produktinformasjon
Arlo Essential Spotlight overv??kningskamera (3-pakning) Hvit
Topplisten: Essential Foods Sikkerhet og overvåkning
Spesifikasjon
Spesifikasjoner
| Bruksområde | Utendørs, Innendørs |
| Nettverkstilkobling | Ethernet, Wi-Fi |
Mål
| Høyde | 89 mm |
| Dybde | 78.4 mm |
| Bredde | 52 mm |
Funksjoner
| Funksjoner | Innebygd høyttaler, Batteridrift, Bevegelsesdetektor, IR-belysning (Nattsyn), Mobilapp for styring av funksjoner, Innebygd mikrofon, Allværsbeskyttelse (fuktighet/støv), Innspilling |
Størrelse
| Produktvekt | 331 g |
Lagring
| Minnekortleser | Nei |
Kommunikasjon
| Smarte hjemmesystemer som støttes | Amazon Alexa, Google Assistant (Google Home) |
Generelt
| Type kamera | Cube/Compact |
| Antall kameraer | 3 stk |
Bildeegenskaper
| Digital zoom | 12 x |
| Videofiler/kodeker med støtte | H.264 |
Populære produkter
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 6 059,- den billigste prisen for Essential Foods Arlo Essential 3-Pack - White blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sikkerhet og overvåkning for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Reolink E1 Outdoor WiFi utendørs overvåkningskamera sortDreame NAVO Care 1 InCam innendørskamera med 2K og 360° rotasjonDreame NAVO Elite 1 OutCam utendørskamera med doble linserGelia dørklokke trådløs 80m komplett hvit batteridrevet
Gelia dørklokke trådløs 80m komplett hvit 230vNor tec dørklokke trådløsHabo trykknapp trådløs ringeklokke sortHabo trykknapp trådløs ringeklokke hvit
Nuki Keypad 2 NFCEufy SoloCam E42 sikkerhetskamerasystem 2 pakning hvitArlo Essential 3 HD utendørs overvåkningskamera 2 pack + Video DoorbellUbiquiti UniFi Overvåkningskamera G5 Ultra Dome




















