FSP FSP500 50AAC PSU 9PA500C708
FSP/Fortron Fsp500-50Aac Power Supply (9PA500C708) - Strøm: 500W - 80 PLUS certification: 80 PLUS Bronze...
fra 885,-
Tilgjengelig i 2 butikker
Produktinformasjon
Topplisten: Fsp/Fortron Strømforsyning
-2%
-25%
-5%
FSP/Fortron ADVAN 750 GM 80+G 750W ATX3.1/GEN5.1 retail
-5%
FSP/Fortron ADVAN 1000 GM 80+G 1000W ATX3.1/GEN5.1 retail
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | FSP FSP500 50AAC PSU 9PA500C708 |
| Merke | Fsp/Fortron |
Populære produkter
-44%
Corsair SF Series SF750 80 PLUS Platinum SFX PSU
MSI PSU MSI MPG A1000GS PCIE5
-1%
Thermaltake Toughpower Gt Power Supply
981,-
-3%
Seasonic Core GX 650-V2 - 650W ATX 3.1
729,-
-2%
SAMA G850 850W White G0850 WHGFF001 EU
889,-
-4%
be quiet! Power Zone 2 1200W BP030EU
-3%
Lian Li Edge Gold 850W strømforsyning (hvit)
ASUS ROG THOR 1600W Titanium PSU
MSI MPG A750GF, 750W PSU