GreyLime USB C to USB C 60W 0.5m Black C21C60C05M04
-1%
GreyLime C21C60C05M04 USB-kabel 0,5 m USB C 0,48 Gbit/s 60 W Svart...
fra 128,-
Sammenligning av produkter
-1%
Type kabel
3.5mm-kabel, 6.3mm (1/4 TRS) kabel
Nettverkskabel
Produktinformasjon
GreyLime USB C til USB C 60W – Kvalitet og Holdbarhet i Én Kabel
Oppdag den perfekte løsningen for hurtig lading og dataoverføring med GreyLime USB C til USB C 60W kabelen. Denne elegante kabelen på 50 cm i sort, er ikke bare praktisk, men også laget med kvalitet i tankene. Sliter du med at kabler alltid floker seg? Med GreyLime har du funnet løsningen – kabelen er beskyttet av flettet nylon, noe som sikrer både holdbarhet og en stilren look.
Spesifikasjoner og Funksjoner
  • Lengde: 50 cm – perfekt for bruk på farten
  • Dataoverføring: Opptil 480 Mb/s, så du kan enkelt overføre filer mellom enheter
  • Utgang: 20V/3A eller 60W – hurtiglading til mobilen eller nettbrettet ditt
Grønt valg for Miljøet
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnGreyLime USB C to USB C 60W 0.5m Black C21C60C05M04
MerkeGreylime
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 128,- den billigste prisen for GreyLime USB C to USB C 60W 0.5m Black C21C60C05M04 blant 2 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste kabler for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.