GreyLime USB C to USB C 60W 3m Green C21C60C3M03
-1%
GreyLime C21C60C3M03 USB-kabel 3 m USB C 0,48 Gbit/s 60 W Grnn...
fra 157,-
Sammenligning av produkter
-1%
Type kabel
USB-kabel
3.5mm-kabel, 6.3mm (1/4 TRS) kabel
Vinklet kontakt
Begge kontaktene
Produktinformasjon
GreyLime USB-C til USB-C kabel 60W - 3 meter i grønn
Holdbarhet og kvalitet i fokus
Miljøvennlig valg
Spesifikasjoner
  • Lengde: 3 meter
  • Utgang: 20V/3A eller 60W
  • Dataoverføring: Opptil 480 Mb/s
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnGreyLime USB C to USB C 60W 3m Green C21C60C3M03
MerkeGreylime
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 157,- den billigste prisen for GreyLime USB C to USB C 60W 3m Green C21C60C3M03 blant 2 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste kabler for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.