GreyLime USB-C to USB-C 60W 0.5m Blue C21C60C05M01
GreyLime C21C60C05M01 USB-kabel 0,5 m USB C 0,48 Gbit/s 60 W Bl...
fra 128,-
Tilgjengelig i 2 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Type kabel
3.5mm-kabel, 6.3mm (1/4 TRS) kabel
USB-kabel
Vinklet kontakt
Nei
Nei
Han/Hun kontakt
Han - Han
Han - Han
Produktinformasjon
GreyLime USB-C til USB-C 60W 0.5m - Kvalitet i Håndverket
Spesifikasjoner som Leverer
  • Lengde: 50 cm
  • Ladeeffekt: Opptil 60W (20V/3A)
  • Dataoverføringshastighet: Opptil 480 Mb/s
En Kabel med Miljøfordel
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnGreyLime USB-C to USB-C 60W 0.5m Blue C21C60C05M01
MerkeGreylime
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 128,- den billigste prisen for GreyLime USB-C to USB-C 60W 0.5m Blue C21C60C05M01 blant 2 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste kabler for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.