LC Power LC-M25-FHD-144
LC Power LC-M25-FHD-144
LC-Power LC-M25-FHD-144 24,5" LED-skjerm ??? 1920x1080, 144Hz, IPS-AHVA, 1 ms...
fra 1 199,-
Tilgjengelig i 2 butikker
LC POWER LC-M25-FHD-144 - LCD-skjerm - Full HD (1080p) - 24.5"
Siste kjente pris:
banner-image
Sammenligning av produkter
LC Power LC-M25-FHD-144
LC Power LC-M25-FHD-144
Oppløsning
1920x1080 (Full HD)
1920x1080 (Full HD)
Oppdateringsfrekvens
100 Hz
75 Hz
Skjermteknologi
LCD
LCD
Produktinformasjon
Oppdag LC Power LC-M25-FHD-144 - Perfekt Gaming Skjerm!
Denne imponerende 24,5 tommers LCD-skjermen fra LC Power er designet for å ta din spillopplevelse til neste nivå. Med en oppløsning på 1920x1080 og en oppdateringsfrekvens på 144 Hz, vil hvert eneste bilde være krystallklart og superflytende. Kan du forestille deg hvilke eventyr du kan leve deg inn i med så høy ytelse?
Skarphet og Hastighet i Hver Detalj
Design og Tilkobling
Komfort og Justerbarhet
Ideell for Spill og Kontor
Ikke bare er denne skjermen fantastisk for gaming, men den passer også glimrende til kontorbruk. Den gir et skarpt og klart bilde som vil spare øynene dine fra unødvendig belastning. Med et strømforbruk på kun 0,5 W i standby, er det også et miljøvennlig valg.
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnLC Power LC-M25-FHD-144
MerkeLc Power
FargeSvart
Spesifikasjoner
TypeGaming
Oppløsning1920x1080 (Full HD)
Responstid1 ms
Responstid (eksakt verdi)1.0 ms
Adaptiv synkroniseringAMD Freesync
PaneltypeIPS/PLS
SkjermoverflateMatt
Fargedybde10-bit
Kontrast1000 :1
Innebygde høyttalere
Nei
Innsynsvinkel (horisontalt)178.0 °
Innsynsvinkel (vertikalt) 178.0 °
VESA-feste
Ja
VESA-mål75x75 mm
Kamera (innebygd)
Nei
EnergiklasseF
Lanseringsår2021
Mål
Høyde (med stativ)52.5 cm
Dybde (med stativ)23.8 cm
Vekt (med stativ)5.1 kg
Bredde55.7 cm
Høyde525 mm
Funksjoner
Bærbar
Pivotfunksjon (kan stilles på høykant)
Ja
Hev- og senkbar
Vippbar (kan vippes bakover/fremover)
Vridbar (rotere i sidledd/horisontalt)
FunksjonerUSB Power Delivery (PD)
RGB
Tilkoblinger
HDMI
DisplayPort-typeStandard
Antall HDMI2
Thunderbolt
DVI
Antall DVI
USB
Antall USB1
USB-typeUSB-C
VGA
Antall VGA
Hodetelefonutgang
3,5mm In (AUX)
Ethernet
HDMI-versjon1.4, 2.0
DisplayPort
DisplayPort-versjon1.2
VGA inn
DVI inn
Innebygd USB-hub
Antall DisplayPort-innganger1 stk
USB for videosignal
Type USB-kontaktUSB (Type C)
Typ av DisplayPort-kontaktStandard
Antall HDMI-innganger2
USB-C Power Delivery
HDCP
Design
Justerbar høyde
Kurvet skjerm
Vridbar
Tiltbar
Pivot 90°
Design panelFlat
Strømforsyning
Strømforbruk (standby)0.5 W
Strømforbruk operativ21.4 W
Energiforbruk i SDR-modus (per 1000 t)21 kWh
Skjerm
Berøringsskjerm
Bærekraftinformasjon
EPEAT-klassifisering
TCO-merking
Bilde
Skjermstørrelse24.5 "
Oppdateringsfrekvens144 Hz
Sideforhold16:9 (Wide)
HDR
Lysstyrke (nits)300.0 cd/m2
SkjermteknologiLCD
Lagring
Minnekortleser
Kompatibilitet
Type VESA-feste75x75mm