LC-Power LC-M40-UWQHD-144 40" LED, 3440x1440/144Hz, IPS-ADS, 4ms, USB-C...
fra 5 159,-
Tilgjengelig i 3 butikker
LC POWER LC-M40-UWQHD-144
LC POWER LC-M40-UWQHD-144
Siste kjente pris:
banner-image
Sammenligning av produkter
LC Power 40" UWQHD 3440x1440 144Hz Gaming-Skjerm med USB-C Hvit
Skjermoverflate
Matt
Matt
Oppløsning
1920x1080 (Full HD)
3840x2160 (4K)
Oppdateringsfrekvens
500 Hz
144 Hz
Skjermteknologi
LCD
LCD
LED
Produktinformasjon
Oppdag LC Power LC-M40-UWQHD-144 – den Ultimative 40" Skjermen!
Fantastiske Spesifikasjoner og Funksjoner
  • Skjermtype: Flat IPS/PLS
  • Oppdateringsfrekvens: 144 Hz for jevne bevegelser
  • Responstid: Bare 4 ms – perfekt for gaming!
  • Innsynsvinkler: 178° horisontalt og vertikalt, så du får et klart bilde fra alle vinkler
  • Justerbare funksjoner: Høydejustering og tilt for optimal komfort når du bruker den
Design og Bruk
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnLC Power LC-M40-UWQHD-144
MerkeLc Power
FargeHvit
Spesifikasjoner
TypeStandard
Oppløsning3440x1440 (UltraWide)
Responstid4 ms
Responstid (eksakt verdi)4.0 ms
Adaptiv synkroniseringAMD FreeSync Premium
PaneltypeIPS/PLS
SkjermoverflateMatt
Fargedybde8-bit
Pixelstørrelse0.26925 mm
Kontrast1200 :1
Innebygde høyttalere
Nei
Kamera (innebygd)
Nei
Bilde-i-Bilde (PIP)
Ja
Innsynsvinkel (horisontalt)178.0 °
Innsynsvinkel (vertikalt) 178.0 °
EnergiklasseG
VESA-feste
Ja
VESA-mål75x75 mm
Energiklasse (HDR)G
Mål
Høyde (med stativ)59.6 cm
Høyde (uten stativ)41.8 cm
Dybde (med stativ)28.7 cm
Dybde uten stativ8.2 cm
Vekt (med stativ)11.2 kg
Bredde94.5 cm
Høyde596.4 mm
Type
BruksområdeGaming skjermer
Funksjoner
Bærbar
Pivotfunksjon (kan stilles på høykant)
Hev- og senkbar
Vippbar (kan vippes bakover/fremover)
Vridbar (rotere i sidledd/horisontalt)
FunksjonerUSB Power Delivery (PD)
RGB
Tilkoblinger
HDMI
DisplayPort-typeStandard
Antall HDMI2
Thunderbolt
DVI
Antall DVI
USB
Antall USB1
USB-typeUSB-C
VGA
Antall VGA
Hodetelefonutgang
3,5mm In (AUX)
Ethernet
HDMI-versjon2.0
DisplayPort
DisplayPort-versjon1.4
VGA inn
DVI inn
Innebygd USB-hub
Antall DisplayPort-innganger1 stk
USB for videosignal
Type USB-kontaktUSB (Type C)
Typ av DisplayPort-kontaktStandard
USB-C Power Delivery
HDCP
Design
Justerbar høyde
Kurvet skjerm
Vridbar
Tiltbar
Pivot 90°
Design panelFlat
Strømforsyning
Strømforbruk (standby)0.5 W
Strømforbruk (1000h)48.0 kW/h
Strømforbruk HDR (1000h)52.0 kW/h
Strømforbruk operativ48 W
Tilkobling for 9V/12V/14V
Energiforbruk i HDR-modus (per 1000 t)52 kWh
Energiforbruk i SDR-modus (per 1000 t)48 kWh
Størrelse
Produktvekt15.22 kg
Skjerm
Berøringsskjerm
Bærekraftinformasjon
EPEAT-klassifisering
TCO-merking
Bilde
Skjermstørrelse40.0 "
Oppdateringsfrekvens144 Hz
Sideforhold21:9 (UltraWide)
HDR
Lysstyrke (nits)400.0 cd/m2
SkjermteknologiLCD
Lagring
Minnekortleser
Kompatibilitet
3D-støtte (3D-Ready)
Synkroniseringsmetode
Generelt
Multitouch
TypUltrawide skjerm, Gamingskjerm, PC-skjerm 31", Stor PC-skjerm
Bildeegenskaper
Bildestørrelse40 Tommer
Bildeforhold2.37:1 (21:9)
Maks oppløsning3440x1440
BakgrunnsbelysningLED (lysdiode)
Fargegjengivelse (DCI-P3)95 % av DCI-P3
Maskinvarekalibrering
Fordeler og ulemper
Fordeler med dette produktet
Ulemper med dette produktet
FAQ
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 5 159,- den billigste prisen for LC Power 40" UWQHD 3440x1440 144Hz Gaming-Skjerm med USB-C Hvit blant 3 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste pc skjermer for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.