Opplev en ny dimensjon med LC Power LC-M34-UWQHD-100-C-V3
Imponerende spesifikasjoner som hever opplevelsen
LC Power-modellen imponerer med sine spesifikasjoner:
  • Oppløsning: 3440 x 1440 (UWQHD)
  • Oppdateringsfrekvens: 100 Hz for en jevn visning
  • Responstid: Bare 6 ms for skarpere bilder
  • Kontrast: 3000:1 som gir dype, rike farger
  • Lysstyrke: 300 cd/m² for klare bilder selv i lyse omgivelser
  • Innsynsvinkel: 178° både horisontalt og vertikalt
  • Paneltype: VA, som gir gode svart nivåer og fargepresisjon
Skjermens matte overflate reduserer refleksjoner, noe som gjør den ideell for lange arbeidsøkter.
Moderne design og tilkoblingsmuligheter
Er LC Power LC-M34-UWQHD-100-C-V3 riktig for deg?
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnLC Power LC-M34-UWQHD-100-C-V3
MerkeLc Power
FargeHvit, Sølv
Spesifikasjoner
TypeStandard
Oppløsning3440x1440 (UltraWide)
Responstid6 ms
Responstid (eksakt verdi)6.0 ms
Adaptiv synkronisering
Nei
PaneltypeVA
SkjermoverflateMatt
Fargedybde8-bit
Pixelstørrelse0.07725 mm
Kontrast3000 :1
Innebygde høyttalere
Nei
Kamera (innebygd)
Bilde-i-Bilde (PIP)
Ja
Innsynsvinkel (horisontalt)178.0 °
Innsynsvinkel (vertikalt) 178.0 °
EnergiklasseG
VESA-feste
Ja
VESA-mål75x75 mm
Lanseringsår2020
Mål
Høyde (med stativ)45.5 cm
Høyde (uten stativ)34.4 cm
Dybde (med stativ)22.6 cm
Dybde uten stativ12.4 cm
Vekt (med stativ)9.0 kg
Vekt (uten stativ)7.0 kg
Bredde80.9 cm
Høyde458 mm
HDMI
DisplayPort-typeStandard
Antall HDMI3
Thunderbolt
DVI
Antall DVI
USB
Antall USB
VGA
Antall VGA
Hodetelefonutgang
3,5mm In (AUX)
Ethernet
HDMI-versjon1.4, 2.0
DisplayPort
DisplayPort-versjon1.2
Design
Justerbar høyde
Kurvet skjerm
Skjermkurve1500R
Vridbar
Tiltbar
Pivot 90°
Design panelBuet
Skjermkrumming1500R
Strømforsyning
Strømforbruk (i drift)39 W
Strømforbruk (standby)0.5 W
Strømforbruk (1000h)39.0 kW/h
Strømforbruk operativ52 W
Størrelse
Produktvekt8.96 kg
Skjerm
Berøringsskjerm
Bærekraftinformasjon
EPEAT-klassifisering
TCO-merking
Bilde
Skjermstørrelse34.0 "
Oppdateringsfrekvens100 Hz
Sideforhold21:9 (UltraWide)
HDR
Lysstyrke (nits)300.0 cd/m2
Kompatibilitet
3D-støtte (3D-Ready)
Synkroniseringsmetode
Generelt
Multitouch
TypUltrawide skjerm, Buede skjerm, Gamingskjerm, PC-skjerm 31", Stor PC-skjerm
Bildeegenskaper
Bildestørrelse34 Tommer
Bildeforhold2.37:1 (21:9)
Maks oppløsning3440x1440
BakgrunnsbelysningLED (lysdiode)
Responstid (GtG:Grey-to-Grey)8 ms
Maskinvarekalibrering
Fordeler og ulemper
Fordeler med dette produktet
Ulemper med dette produktet
FAQ
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 4 059,- den billigste prisen for LC Power 34" Curved Skjerm UltraWide 3440x1440 100Hz VA Hvit/Sølv blant 4 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste pc skjermer for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.