LC Power LC-M27-4K-UHD-144-V2
LC Power LC-M27-4K-UHD-144-V2
LC-Power LC-M27-4K-UHD-144-V2 PC-skjerm - 27", 3840x2160, IPS, HDR400, 144 Hz...
fra 5 649,-
Tilgjengelig i 3 butikker
LC POWER Computer Monitor 68.6 Cm
Siste kjente pris:
banner-image
Sammenligning av produkter
LC Power LC-M27-4K-UHD-144-V2
LC Power LC-M27-4K-UHD-144-V2
Skjermoverflate
Blank
Matt
Blank
Oppløsning
2560x1440
1920x1080 (Full HD)
Oppdateringsfrekvens
240 Hz
60 Hz
Skjermteknologi
LCD
OLED
Produktinformasjon
Opplev Gaming på et Nytt Nivå med LC Power LC-M27-4K-UHD-144-V2
Er du på jakt etter en gaming-skjerm som virkelig kan ta spillopplevelsen din til neste nivå? Da er LC Power LC-M27-4K-UHD-144-V2 skjermen for deg! Med en imponerende 27.0" skjerm som støtter en oppløsning på 3840x2160 (4K) og en oppdateringsfrekvens på 144 Hz, vil du aldri gå glipp av et detalj igjen.
Fantastiske Spesifikasjoner for Enthusiaster
  • Responstid: Bare 1 ms – perfekt for de mest intense spillene.
  • HDR-støtte: Få frem alle de nyeste grafiske detaljene med HDR400.
Designet for Komfort og Fleksibilitet
Stort Utvalg av Tilkoblinger
For å gjøre livet ditt lettere, er LC Power LC-M27-4K-UHD-144-V2 utstyrt med flere porter:
  • 2x HDMI – koble til konsoller eller annen media.
  • 1x USB – praktisk for tilkobling av peripheries.
  • 2x DisplayPort – ideelt for datamaskiner med høy ytelse.
Konklusjon
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnLC Power LC-M27-4K-UHD-144-V2
MerkeLc Power
FargeSvart
Spesifikasjoner
TypeGaming
Oppløsning3840x2160 (4K)
Responstid1 ms
Responstid (eksakt verdi)1.0 ms
PaneltypeIPS/PLS
SkjermoverflateMatt
Fargedybde8-bit
Kontrast1000 :1
Innebygde høyttalere
Ja
Kamera (innebygd)
Nei
Bilde-i-Bilde (PIP)
Ja
Innsynsvinkel (horisontalt)178.0 °
Innsynsvinkel (vertikalt) 178.0 °
EnergiklasseG
VESA-feste
VESA-mål75x75 mm
Pixelstørrelse0.16 mm
Adaptiv synkroniseringAMD Freesync
Energiklasse (HDR)G
Lanseringsår2021
Mål
Høyde (med stativ)55.1 cm
Høyde (uten stativ)36.7 cm
Dybde (med stativ)36.9 cm
Dybde uten stativ6.5 cm
Vekt (med stativ)5.5 kg
Bredde61.3 cm
Høyde515 mm
Funksjoner
Bærbar
Nei
Pivotfunksjon (kan stilles på høykant)
Hev- og senkbar
Vippbar (kan vippes bakover/fremover)
Vridbar (rotere i sidledd/horisontalt)
FunksjonerUSB Power Delivery (PD)
RGB
Tilkoblinger
HDMI
DisplayPort-typeStandard
Antall HDMI2
Thunderbolt
DVI
Antall DVI
USB
Antall USB1
USB-typeUSB-C
VGA
Antall VGA
Hodetelefonutgang
3,5mm In (AUX)
Ethernet
HDMI-versjon2.1
DisplayPort
DisplayPort-versjon1.4
VGA inn
DVI inn
Innebygd USB-hub
Antall DisplayPort-innganger1 stk
USB for videosignal
Type USB-kontaktUSB (Type C)
Typ av DisplayPort-kontaktStandard
USB-C Power Delivery
HDCP
Design
Justerbar høyde
Kurvet skjerm
Vridbar
Tiltbar
Pivot 90°
Design panelBuet
Skjermkrumming1000R
Strømforsyning
Strømforbruk (standby)0.5 W
Strømforbruk (1000h)32.0 kW/h
Strømforbruk HDR (1000h)43.0 kW/h
Strømforbruk operativ30 W
Energiforbruk i HDR-modus (per 1000 t)44 kWh
Energiforbruk i SDR-modus (per 1000 t)30 kWh
Størrelse
Produktvekt8.52 kg
Skjerm
Berøringsskjerm
Bærekraftinformasjon
EPEAT-klassifisering
TCO-merking
Bilde
Skjermstørrelse27.0 "
Oppdateringsfrekvens144 Hz
Sideforhold16:9 (Wide)
HDR
Lysstyrke (nits)350.0 cd/m2
SkjermteknologiLCD
Lagring
Minnekortleser
Kompatibilitet
3D-støtte (3D-Ready)
Synkroniseringsmetode
Generelt
Multitouch
TypBuede skjerm, 4K skjerm, Gamingskjerm, PC-skjerm 23-30", Stor PC-skjerm
Bildeegenskaper
Bildestørrelse27 Tommer
Bildeforhold16:9
Maks oppløsning3840x2160
BakgrunnsbelysningLED (lysdiode)
Fargegjengivelse (DCI-P3)90 % av DCI-P3