LC Power LC-M27-FHD-144
LC Power LC-M27-FHD-144
LC-Power LC-M27-FHD-144 27" LED-skjerm - 1920x1080, 144Hz, IPS-ADS, 1ms...
fra 1 399,-
Tilgjengelig i 2 butikker
LC POWER M27-Fhd-144 Computer Monitor
Siste kjente pris:
banner-image
Sammenligning av produkter
LC Power LC-M27-FHD-144
LC Power LC-M27-FHD-144
Oppdateringsfrekvens
165 Hz
100 Hz
Produktinformasjon
Oppdag LC Power LC-M27-FHD-144: Din Ultimative Skjermopplevelse
Er du på jakt etter en skjerm som både kombinerer stil og ytelse? LC Power LC-M27-FHD-144 gir deg alt du trenger for en optimal opplevelse – enten du spiller, arbeider eller nyter favorittfilmene dine. Med en imponerende 27" skjerm og en oppløsning på 1920x1080 (Full HD), kan du forvente krystallklare bilder og en fantastisk visuell opplevelse.
Fantastiske Teknologiske Spesifikasjoner
  • Oppdateringsfrekvens: 144 Hz for jevne og smidige bevegelser
  • Responstid: Kun 1 ms, perfekt for gaming
  • Paneltype: IPS/PLS for bredere innsynsvinkler (178° både horisontalt og vertikalt)
  • Kontrast: 1000:1 som gir dype farger og skarpe detaljer
  • Lysstyrke: 300 cd/m² – lett synlig selv i lyse omgivelser
Design og Brukervennlighet
Tilgjengelige Porter for All Dine Behov
Oppsummering av LC Power LC-M27-FHD-144
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnLC Power LC-M27-FHD-144
Spesifikasjoner
TypeStandard
Oppløsning1920x1080 (Full HD)
Responstid1 ms
Responstid (eksakt verdi)1.0 ms
Adaptiv synkroniseringAMD Freesync
PaneltypeIPS/PLS
SkjermoverflateMatt
Fargedybde10-bit
Kontrast1000 :1
Innsynsvinkel (vertikalt) 178.0 °
EnergiklasseF
VESA-feste
Ja
VESA-mål75x75 mm
Mål
Høyde (med stativ)46.9 cm
Dybde (med stativ)20.0 cm
Vekt (med stativ)5.3 kg
Bredde61.9 cm
Dybde uten stativ41 mm
Høyde468.5 mm
USB
Antall USB
Hodetelefonutgang
3,5mm In (AUX)
Ethernet
DisplayPort
DisplayPort-versjon1.2
VGA inn
DVI inn
HDMI-versjon1.4
Pivot 90°
Design panelFlat
Skjermkrumming1500R
Strømforsyning
Strømforbruk (standby)0.5 W
Strømforbruk (1000h)26.0 kW/h
Energiforbruk i SDR-modus (per 1000 t)25 kWh
Størrelse
Produktvekt7.5 kg
Bilde
Skjermstørrelse27.0 "
Oppdateringsfrekvens144 Hz
Sideforhold16:9 (Wide)
HDR
Lysstyrke (nits)300.0 cd/m2
Multitouch
TypBuede skjerm, Gamingskjerm, PC-skjerm 23-30", Stor PC-skjerm
Bildeforhold16:9
Maks oppløsning1920x1080
BakgrunnsbelysningLED (lysdiode)
Fargegjengivelse (DCI-P3)72 % av DCI-P3