LC Power LC-M27-FHD-165-C-V2
LC Power LC-M27-FHD-165-C-V2
LC Power LC-M27-FHD-165-C-V2 Buet 27" - 1920x1080/165Hz, VA, 1ms...
fra 3 089,-
Tilgjengelig i 1 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
LC Power LC-M27-FHD-165-C-V2
LC Power LC-M27-FHD-165-C-V2
Oppdateringsfrekvens
165 Hz
165 Hz
Produktinformasjon
Opplev Gaming på Sitt Beste med LC-M27-FHD-165-C-V2
Imponerende Oppdateringsfrekvens og Responstid
Med en oppdateringsfrekvens på 165 Hz og en lynrask responstid på bare 1 ms, leverer LC-M27-FHD-165-C-V2 jevn og responsiv ytelse uten forsinkelser. Uansett om du spiller raske actionspill eller ser på filmer, vil denne skjermen imponere med sitt flytende bilde.
Bredt Sideforhold og Levende Farger
Fleksible Tilkoblingsmuligheter
  • DisplayPort: Dra nytte av høy båndbredde og rask dataoverføring med DisplayPort-tilkoblingen.
Komfortabel Justering og Praktisk Design
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnLC Power LC-M27-FHD-165-C-V2
Spesifikasjoner
TypeGaming
Oppløsning1920x1080 (Full HD)
Responstid1 ms
Responstid (eksakt verdi)1.0 ms
Adaptiv synkronisering
Nei
PaneltypeVA
SkjermoverflateMatt
Fargedybde8-bit
Pixelstørrelse0.3114 mm
Kontrast4000 :1
Innsynsvinkel (vertikalt) 178.0 °
EnergiklasseE
VESA-feste
Ja
VESA-mål75x75 mm
Energiklasse (HDR)G
Lanseringsår2021
Mål
Høyde (med stativ)45.3 cm
Høyde (uten stativ)36.7 cm
Dybde (med stativ)19.6 cm
Dybde uten stativ9.7 cm
Vekt (med stativ)6.7 kg
Vekt (uten stativ)4.9 kg
Bredde61.6 cm
Høyde515 mm
Vridbar (rotere i sidledd/horisontalt)
FunksjonerUSB Power Delivery (PD)
USB
Antall USB
Hodetelefonutgang
3,5mm In (AUX)
Ethernet
HDMI-versjon1.4
DisplayPort
DisplayPort-versjon1.2
USB for videosignal
Type USB-kontaktUSB (Type C)
Kurvet skjerm
Skjermkurve1500R
Pivot 90°
Design panelBuet
Skjermkrumming1000R
Strømforsyning
Strømforbruk (standby)0.5 W
Strømforbruk (1000h)20.0 kW/h
Strømforbruk operativ30 W
Energiforbruk i HDR-modus (per 1000 t)44 kWh
Energiforbruk i SDR-modus (per 1000 t)30 kWh
Størrelse
Produktvekt8.52 kg
Bilde
Skjermstørrelse27.0 "
Oppdateringsfrekvens165 Hz
Sideforhold16:9 (Wide)
HDR
Lysstyrke (nits)250.0 cd/m2
Multitouch
TypBuede skjerm, 4K skjerm, Gamingskjerm, PC-skjerm 23-30", Stor PC-skjerm
Bildeforhold16:9
Maks oppløsning3840x2160
BakgrunnsbelysningLED (lysdiode)
Fargegjengivelse (DCI-P3)90 % av DCI-P3