LC Power LC-M27-FHD-240-C
-1%
LC Power LC-M27-FHD-240-C
Lc Power Lc-M27-Fhd-240-C - Led-Skjerm - Kurvet - 27" - 1920 X 1080 Full Hd (1080P) @ 240 Hz - Va - 300 Cd/M² - 3000:1 - 1 Ms - 3Xhdmi, Displayport - Svart...
fra 2 379,-
Tilgjengelig i 3 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
LC Power LC-M27-FHD-240-C
-1%
LC Power LC-M27-FHD-240-C
Oppløsning
1920x1080 (Full HD)
1920x1080 (Full HD)
Skjermoverflate
Matt
Matt
Skjermteknologi
LCD
LCD
Oppdateringsfrekvens
75 Hz
Produktinformasjon
Oppdag fantastiske spillopplevelser med LC Power LC-M27-FHD-240-C
Strømlinjeformet ytelse og reaksjonstid
  • Oppdateringsfrekvens: 240 Hz for et gnistrende klart bilde, selv i de mest intense øyeblikkene.
  • Kontrast: 3000:1 for dype svartnyanser og sprudlende farger.
Design og funksjonalitet - Slik tilpasser du din LC Power-skjerm
Tilbehør og tilkoblingsmuligheter
  • HDMI-porter: 3 stk - koble til flere enheter uten problemer!
  • DisplayPort: Ja - for en enda bedre tilkoblingsopplevelse.
  • Hodetelefonutgang: Ja - koble til favorittheadsettet ditt for intens spilllyd.
Avslutning: Din ultimate gaming-skjerm venter
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnLC Power LC-M27-FHD-240-C
MerkeLc Power
FargeSvart
Spesifikasjoner
TypeGaming
Oppløsning1920x1080 (Full HD)
Responstid4 ms
Responstid (eksakt verdi)4.0 ms
Adaptiv synkronisering
Nei
PaneltypeVA
SkjermoverflateMatt
Fargedybde8-bit
Pixelstørrelse0.1038 mm
Kontrast3000 :1
Innebygde høyttalere
Nei
Kamera (innebygd)
Bilde-i-Bilde (PIP)
Innsynsvinkel (horisontalt)178.0 °
Innsynsvinkel (vertikalt) 178.0 °
Lanseringsår2021
EnergiklasseF
VESA-feste
Ja
VESA-mål75x75 mm
Mål
Høyde (med stativ)51.2 cm
Høyde (uten stativ)36.8 cm
Dybde (med stativ)33.1 cm
Dybde uten stativ9.7 cm
Vekt (med stativ)5.9 kg
Bredde61.7 cm
Tilkoblinger
HDMI
Ja
DisplayPort-typeStandard
Antall HDMI3
Thunderbolt
DVI
Antall DVI
USB
Antall USB
VGA
Antall VGA
Hodetelefonutgang
3,5mm In (AUX)
Ethernet
DisplayPort
DisplayPort-versjon1.2
Design
Justerbar høyde
Kurvet skjerm
Skjermkurve1500R
Vridbar
Tiltbar
Pivot 90°
Strømforsyning
Strømforbruk (standby)0.5 W
Strømforbruk (1000h)25.6 kW/h
Skjerm
Berøringsskjerm
Bærekraftinformasjon
EPEAT-klassifisering
TCO-merking
Bilde
Skjermstørrelse27.0 "
Oppdateringsfrekvens240 Hz